VIV Türkiye 10. Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı


VIV Türkiye 10. Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı

Bu yıl VIV Türkiye'nin düzenlediği 10. Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı büyük ilgiyle karşılandı. Kanatlı Sektörünün merkez noktası VIV Türkiye Fuarı, VNU exhibitions ve HKF Fuarcılık A.Ş. organizasyonu ile 6 Temmuz tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’ nde 10. Kez kapılarını sektöre açtı. 350'den fazla sektör lideri katılımcıya ev sahipliği yapan ve 15.000 ziyaretçi gelmesi beklenen fuar 8 Temmuz tarihine kadar devam etti.

Sanidez İlaç, bünyesindeki bilim komitesinin önerileri ile veterinerlik, temizlik, vitamin gibi tavukçuluk sektörlerindeki geniş ürün skalasını ziyaretçilerimize sergiledi. Müşterilerimizle ihracat hedeflerini oluşturarak, dünya pazarına kaliteli ürün sunumu yapan firmamız, gelecek nesillerin; güvenilir gıda, temiz su, çevreyle uyumlu, sağlıklı yaşam adına ürünlerini her geçen gün geliştiriyor.

6-8 Temmuz 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'ne düzenlenen 10. VIV Türkiye Fuarında standımızı ziyaret ederek firmamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Sanidez İlaç ekibi olarak verimli geçen bu fuarda yeni tanıştığımız ve var olan müşterilerimizle işbirliğimizi ilerletme ve güçlendirme şansını yakaladığımız için çok mutluyuz. 

Fotoğraflar


 
Copyright © Sanidez İlaç