bilgi@sanidez.com / (0264) 300 1453

Hakkımızda


Sanidez ilaç olarak, BİYOGÜVENLIKTE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ sloganıyla çıktığımız bu yolculuğun temellerini 2008 yılında atmaya başladık öncelikle sorumluluk duyduğumuz alanların sorunlarını öğrenmeye ve çözümlerinin nasıl olabileceğini araştırmaya başladık. Firmamız bünyesinde kurduğumuz bilim komitesinin önerileri ile biyogüvenlik ürün skalamızın üretimine karar verdik. Şu anda tüm ürünlerimizle dünya pazarına yerli ve milli ürünlerimizi sunmanın haklı gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Gelecek nesillerin; güvenilir gıda, temiz su, çevreyle uyumlu, sağlıklı yaşam adına ürünlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Pazar ortaklarımızın bizden isteği doğrultusunda ürünleri geliştirebilen, laboratuvar ortamında testlerinin yapılmasını sağlayan ve bağımsız akredite edilmiş laboratuvarlar ile çalışan profesyonel bir takımız. Şeffaf bir üretim ve yönetimi anlayışıyla hareket eden profesyonel sanidez ekibi ilk olarak Sanitasyon kritik kontrol noktalarını belirler ve sonrasında ilgili alana uygulanacak ürünlerimizin çalışma prensiplerini belirler. Bilim komitemiz bünyesinde Gıda, Sağlık, Tarım, Toksikoloji ve Mikrobiyoloji alanında uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Şirketimiz vizyonun gereği olarak, Sektörde oluşan yeni gelişmeleri, kongre, sempozyum, panel ve fuarları takip ederek yenilikçi yönümüzü sürekli güncel tutuyoruz.

Sanidez olarak temel ilkemiz insana ve doğaya önem veren, alanında uzman AR-GE ekibinin özverili çalışmaları neticesinde ortaya çıkan yerli ve milli ürünlerimizle ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaktır.

İletişim Bilgileri


Erenler Mahallesi 1184 Sokak No : 1
Erenler / SAKARYA
bilgi@sanidez.com
(0264) 300 1453
Copyright © Sanidez İlaç San. Tic. Ltd. Şti.