Sanidez İlaç Dezenfektan Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?


Sanidez İlaç Dezenfektan Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Sanidez İlaç %100 Yerli olarak Sanidez İlaç bünyesinde ürettiği dezenfektanlarını, TC Sağlık Bakanlığı tarafından 1-2-3-4 ürün tipine göre ruhsatlandırmış ve etkinliği akredite laboratuvarlarda yapılan testlerle kanıtlanmıştır.

Sanidez İlaç ürünleri; "Pron-Up Hand Alkolsüz Dezenfektanı", "Sanihand %70 Alkollü El Dezenfektanı", “Kuru Granül Yüksek Düzey Yer-Yüzey ve Ortam Dezenfektanı”, "Pron-Up Wipes Alkolsüz Dezenfektanlı Mendil", "Sanitest UV (Işık altında floresan etki gösteren boya) Hijyen Denetim Boyası" ve “Pron-Up CE Tıbbi Alet Dezenfektanı” olmak üzere çeşitlendirilmiştir. Ürünlerimizin detaylarına bakalım;

 

Sanihand %70 Alkollü El Dezenfektanı Özellikleri:

Sanihand alkollü el dezenfektanı %70 etil alkol içermektedir. Sanihand, diğer birçok alkollü el dezenfektanının aksine keskin ve rahatsız edici kokuya sahip değildir. İçeriğindeki nemlendiriciler sayesinde cildi tahriş etmez, ellerde kuruma, çatlama ve egzamalara yol açmaz.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, 100 mL, 1 litre, 5 litre ve 20 litrelik ambalajlardaki ürünümüzü; ister büyük ambalajlarda tercih edip uzun süre kullanabilir, isterseniz de küçük ambalajlarda her yerde yanınızda bulundurabilirsiniz.

 

Pron-Up Hand Alkolsüz El Dezenfektanı Özellikleri:

Pron-Up Hand alkolsüz el dezenfektanı; içeriğindeki Aloe Vera, gliserin, çeşitli nemlendirici ve vitaminler sayesinde ellerinizi dezenfekte ederken, el kremi kullanmış gibi yumuşaklık hissi ve el bakımı sağlamaktadır. Ellerde irritasyona ve tahrişe yol açmadığı da Yeditepe Üniversitesi Ar-Ge laboratuvarı tarafından dermatolojik testlerle kanıtlanmıştır.

Alkollü el dezenfektanlarına göre daha kalıcı etkiye ve ekonomik fiyata sahiptir. 100 mL, 1 litre, 5 litre ve 20 litrelik ambalajlarda üretilmekte olup, aynı zamanda T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

 

Pron-Up Yer-Yüzey ve Ortam Dezenfektanı Özellikleri:

Pron-Up yer-yüzey ve ortam dezenfektanı, kuru granül formda olup, 1 gramından 1 litre dezenfektan solüsyonu elde edilmekte, bu sayede maksimum düzeyde tasarruf sağlamaktadır. Pron-Up; yer-yüzey ve ortamda bulunan tüm zararlı bakteri, virüs ve mantarların %99,99’unu 30 saniye ila 1 dakika içinde yok eder.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi Viroloji bölümünden Covid-19’a karşı etkili olduğu raporu verilen Pron-Up yer-yüzey ve ortam dezenfektanı, silme, spreyleme, sisleme ve daldırma şeklinde kullanılır.

Yüksek konsantre granül formu ile taşınması ve depolaması kolay bir üründür. Kullanılan yüzeylerde aşındırıcı olmadığı kanıtlanmıştır. Uçucu değildir, aynı zamanda koku giderici ve temizleyici özelliğe sahiptir. Hazırlanması ve uygulaması çok pratiktir. Pron-Up’ ın 1 gramı ile 1 Litre dezenfektan elde edilmesinden dolayı diğer dezenfektanlara oranla ciddi fiyat avantajı sunar. Ürün suya eklendikten sonra, ayrıca çalkalama ve karıştırmaya gerek kalmadan kendiliğinden çözünür.20 gram, 50 gram ve 1 kilogramlık ambalajlarda üretilmekte olup T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

 

Pron-Up Wipes Alkolsüz Dezenfektanlı Mendil:

Pron-up wipes alkolsüz dezenfektanlı mendil; cam, armatür, inox yüzeyler, ahşap yüzeyler, laminant parke, granit, PVC, metal gibi tüm kuru ve ıslak yüzeylerde kullanılmaktadır. İçeriğinde bulunan etken madde sayesinde yüzeyler de aşındırıcı etki yapmaz ve hav bırakmaz. Pron-Up wipes hijyenik mendil kovasında, geniş ölçülerde, sağlam ve dayanıklı yapıya sahip 425 adet bez bulunmaktadır. İçerdiği etken madde sayesinde yüzeylerdeki kötü kokuları giderir. İstenildiği takdirde farklı adet ve ebatlarda da üretilebilir.

 

Sanitest UV (Işık altında floresan etki gösteren boya) Hijyen Denetim Boyası

Sanitest UV (ışık altında floresan etki gösteren boya) hijyen denetim boyası; hijyen gerektiren tüm kritik alanlarda, etkin kontrol ve denetim yapılmasını sağlar. Sanitest UV, Sakarya Üniversitesi tarafından geliştirilen inovatif bir üründür. 30 mL ambalajlarda üretilmektedir. 24 ‘lük her kutu ile birlikte UV el feneri de ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Sanidez İlaç ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak için ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 
Copyright © Sanidez İlaç